قوانین و مقررات میثم خان

1. کلیه موارد این  سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.همچنین به کارگیری اسامی و کلمات رکیک وغیر اخلاقی وخلاف قوانین جمهوری اسلامی ممنوع بوده و ما مجاز به حذف یا تغییر آنها خواهیم بود ومسولیت این امور به عهده کاربر سایت میباشد.
 

2.کاربر باید نام واقعی خود را وارد نماید و مسولیت ثبت نام مستعار یا جعلی یا هر سواستفاده ای در این زمینه به عهده وارد کننده بوده و مسولیت آن به عهده ما نخواهد بود.

3.درصورت وارد کردن آدرس غلط و نادرست عمدا یا سهوا به عهده کاربر بوده ومحاسبه هزینه ارسال بر اساس آدرس واقعی سفارش دهنده  میباشد.در صورتیکه کاربر آدرسی مطابق با لوکیشن ان وارد ننماید هزینه ان براساس لوکیشن واقعی محاسبه شده و هرگونه خسارت در این زمینه به عهده  سفارش دهنده خواهد بود .درصورت مشاهده تکرار عمدی این ادرس دهی غلط ویا سفارش دادن به محلی که وجود ندارد وعدم پاسخگویی به  پشتیبانهای سایت , میثم خان حق دارد کاربر مذکور را معلق نماید.
 

4.کلیه اسامی و عکسها و تصاویر در سایت در مالکیت صاحب سایت بوده و در قالب قانون کپی رایت هیچکس حق استفاده از آنها بدون هماهنگی با مالک سایت را نخواهد داشت هرگونه کپی برداری نشر نمایش بازسازی انتقال تغییر نام و… در این موارد پیگرد قانونی داشته و کلیه مسولیتها و هزینه های حقوقی آن به عهده سواستفاده کننده میباشد

سفارش شما

شما هنوز سفارشی ثبت نکرده اید.

بازگشت به منو مجموعه